Het was zaterdag 5 juli weer het jaarlijkse Vilsteren Bruist op de 1e zaterdag van juli.

Als vanouds weer met een gezellige braderie en rommelmarkt en ook voor de kinderen was er veel plezier te beleven.

 

Het openingswoord van het bestuur werd gevolgd door het openingslied van De Stuwzangers, al jarenlang traditiegetrouw het koor tijdens deze bruisende dag.

 

In de 1e en 2e sessie waren het de bekende Nederlandse en Duitse zeemansliedjes waar vervolgens in de 3e sessie een soort van muzikale rondreis door het koor was bedacht.

 

Als startpunt de Stuw in Vilsteren om Oh Mooie Vecht te zingen waarna vervolgens pijlsnel de oversteek even naar Ierland werd gemaakt om bij O’ Connel de Ier aan te wippen.

 

Daarna weer supersnel terug naar Amsterdam waar de Woonboot was aangemeerd en toen nog even via Het Licht van de Brandaris op Terschelling weer héél snel terug om weer aan te meren in Vilsteren.

 

In de 4e en laatste sessie ging het dak er vervolgens helemaal vanaf met behulp van de jonge organisatie die maar al te graag eens kennis wilde maken met het repertoire van De Stuwzangers.

 

De Engelbewaarder / Kameraden kameraden / Het kleine café aan de haven en tot slot Het Dondert en het Bliksemt werden héél enthousiast en probleemloos  meegezongen.

 

Naar verluid zijn er enige formulieren uitgedeeld omdat het zo geslaagd was dat men het vermoeden heeft dat dit nog wel eens op termijn wat nieuwe leden op kan leveren. 🤠

 

Tot slot is dan ook nu weer de konklusie dat het een prachtige dag was met droog weer, veel publiek en super veel gezelligheid.

Op naar volgend jaar,

 

AHOY AHOY