Het was donderdagmiddag een stralend mooie dag in alle opzichten, de Stuwzangers gingen optreden op de muziekkoepel aan de Markt in Ommen.

Deze middag werd georganiseerd door de Lions Club Ommen – Dalfsen, zij wilden graag letterlijk en figuurlijk de oudere mensen uit verschillende verzorgingscentra’s in het zonnetje zetten.

Een gezellige muzikale middag met sponsoring van de plaatselijke horeca ; Cafe Resto Flater // Brasserie Tante Pos //  Lokaal 1832 aangevuld met de warme bakkers v/d. Most en Sis en Bro.

Het voorwerk was door de Lions perfect gedaan, het was aan de Stuwzangers om deze middag onvergetelijk te maken.

Dat dit met verve gelukt is mocht blijken uit de vele positieve reacties die je in het publiek kon horen en zien.

Een optreden eerder waren er nog stofkapjes nodig om de microfoons voor teveel wind te beschermen, vanmiddag bliezen de Stuwzangers alles omver met de bekende gezellige en oude liedjes van vroeger.

De reacties waren in de trant van, er wordt voor ons al veel georganiseerd maar deze middag buiten het Zorgcentrum slaat alles.

Heerlijke muziek en zang aangevuld met lekkere hapjes en drankjes maakten alles voor deze mensen tot iets onvergetelijks, maar heel graag volgend jaar weer.

De Stuwzangers hebben het met veel plezier gedaan en koersen nu richting een volgend optreden, op dinsdag 9 juni in Olst voor een besloten optreden aldaar.

Blijf ons graag volgen via deze website en Facebook via ; shantykoordestuwzangers.nl

AHOY AHOY.